Stosowanie leków i ćwiczenia na siłowani

zy jeśli przerobiłem już stabilizatory nastroju jak kwas walproinowy/walproininan sodu,oks/karbamazepina,kwetiapina,olanzapina,lamotrygina,topiramat i żadnego z nich nie toleruję od najmniejszych dawek.Mam całą gamę skutków ubocznych a jak trochę ich przejdzie to i tak jestem fizycznie i intelektualnie warzywkiem.Litu nie chcę bo wiem że osłabia siłę mięśniową a jednak bez leków czasem jeszcze udaję mi się ćwiczyć na siłowni i nie chcę sobie w młodym wieku przez lit rozwalać nerek,trząść się jak

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest konsultacja z psychiatrą, być może pobyt w szpitalu, nie napsiał Pan jakie ma objawy? jaką chorobę leczy? dokładny przebieg
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.