Stosowanie leków IPP przy zapaleniu żołądka

Witam Ostatnio dostałam odpowiedz od lekarza na moje wyniki badań z gastroskopii: przypomnę: mam przewlekłe zapalenie żołądka, odcinek przedodzwiernikowy znacznie przekrwiony, brak bakteri HP i zapalenie błony śluzowej. Lekarka mi napisała że dostanę pewnie leki IPP a moja internistka stwierdziła że nic mi nie jest, że bóle mogę mieć ze stresu albo z kręgosłupa (od razu powiem że specjalnie nie mam z nim problemów)

W takiej sytuacji radziłbym jeszcze w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z gastroenterologiem, który wykluczy lub potwierdzi czy dolegliwości są ściśle związane z patologią w żołądku czy w innym narządzie (układzie) organizmu.