Stosowanie leków Lokren, telmizek i Zoxon a wysokie ciśnienie i arytmia

Zazywam od lat leki na arytmię - ostatnio Lokren 20,przedtem Bisoratio 10 mg.Jednak wciąż mam nawroty wysokiego cisnienia i arytmię , a biorę też Telmizek 80 i Zoxon 2 mg.Czy taka arytmia jest grozna i co zrobic zeby jej nie bylo?Kasia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Każda arytmia jest groźna gdyż powoduje iż serce bije nieregularnie. Proces leczenia jest długotrwały. Proszę postępować z zaleceniami lekarza. Warto także wspomnieć na następnej wizycie kontrolnej o skokach ciśnienia. Możliwe iż konieczna będzie weryfikacja dotychczasowego leczenia.