Alanerv, Agapurion i Malgama stosowane razem

Witam. Dlaczego lekarz przepisał mi tak drogie leki i czy są one niezbędne; MALGAMA, AGAPURION, ALANERV KAP. koszt tych laków to 300zł i to tylko na miesiąc ,a naprawdę zerwami umie wszystko porządku tylko mrowienia ale sa coraz mniejsze. Może mógłbym przyjmować na przykład tylko Alanerv? Wszystkie trzy leki wykończa mnie finansowo... Dzisiaj ćwiczyłem maksymalnie i widze poprawy, wiem ze to trzeba ćwiczy bezwzględnie, bo mogą być problemy nie dostałem za to Clexane na krwiaki to dziwna bo jak mi osunęli zespolenia które były w udzie to dostałem ok 300 sztuk. Czy konieczne jest przyjmowanie tych wszystkich leków czy może wystarczy sam Alanerv albo któryś inny z nich? Pytam akurat o Alanerv bo o tym leku słyszałem i wiem, że ma dobre opinie. Nie stać mnie na to, żeby zawsze wykupić wszystkie. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Witam,
nie napisał Pan jaki był problem zasadniczy, jaki zabieg był wykonywany itp.
Proponuję stosować się do zaleceń lekarza albo ponownie z nim skonsultować.

pozdrawiam