Stosowanie leków na alergię a wynik testów alergicznych

Witam Jeśli biorę lek Telfexo 180mg na alergię to jeśli biorąc go cały czas pójdę na testy skórne oraz zostanie wykonane mi IGE przeciwciała oraz eozynofile to wykaże mi, że mam większą alergię niż powinnam mieć czy np. zostanie wskazane, że nie mam jej wcale ? Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik będzie zafałszowane. bardziej w stronę mniejszych cech infekcji