Stosowanie leków na ChAD a częstoskurcze

chad i czestoskurcze.dawka wczesniej zmniejszona na 10 mg olanzapiny mylan i convuleks 2 wieczor ze wg na serceod20czerwca przez 3 tyg gleboka depresja chec powieszenia sie pozniej pobudzenie spie po 2,3 godz na dobe jetsem nakreconadoszla straszna newowosc wrecz agresja i od 2 dni napady SMIECHU i placzu.zwieksz leki na 5 mg olan myl rano +2 convuleksy,pernazyna 25 w obiad i podwieczorek oraz olanzap myl 10 mg noc + 2 convuleksy(convulex w sumie 1200 mg.dorazie lorafen.ja sie przekrece na serce

Szanowna Pani,

w sprawie stosowania leków powinna się Pani kontaktować wyłącznie z lekarzem prowadzącym. On zna historię Pani choroby i jest w stanie najlepiej pomóc.

pozdrawiam

Jarosław Żukowski
Pracownia Integra

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie zwlekać, i udać się do lekarza Panią prowadzącego, celem konsultacji.

Życzę Pani powrotu do zdrowia,
Irena Mielnik-Madej