Stosowanie leków na depresję z lekami na serce po zawale

Jestem pół roku po zawale , mam wszczepionego stenta.Biore Plavix, Sandoz, Aspifox,Tritace,Zocor,Bisocard,Hydrochlorothiazidum Polpharma mam nerwice i depresje.Mam. przepisany Pramolan i Fevarin, czy mogę je stosowac z moimi lekami na serce. Jakie leki moge stosowac po zawale ze stentem na moją depresje inerwy.

Dzień Dobry Pani,

Pozostaje Pani z tym pytaniem, udać się do lekarza prowadzącego Panią, który zna Panią i Pani historię.

Życzę Pani tylko dobrego zdrowia,
Irena Mielnik-Madej