Stosowanie leków na epilepsję a wiarygodność testu ciążowego

Dzien dobry, mam wazne pytanie czy wynik testu ciazowego moze byc negatywny pomimo ciazy z powodu brania lekow na epilepsje. Z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście nigdy nie słyszałem o takiej zależności. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proponuję zgłosić się do ginekologa.