Stosowanie leków na hemoroidy

Dzień dobry! Hamoroidy mam po porodzie już 30 lat ..Raz miałam małe krwawienie przy wypróżnianiu i guzek wyszedł na zewnątrz...po tabletkach i maści już mnie nie boli.Proszę o poradę,nie chciałabym iśc na zabieg gumkowanie Czy mogłabym brać CYCLO 3 fort czy może inne leki.:) Dziękuje z góry .Serdecznie pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, Cyclo 3 Fort można stosować, jednak nie dłużej niż 7 dni (4-5 kaps./d).