Stosowanie leków na migotanie przedsionków

W tym roku miałam juz trzecie migotanie przedsionków, wykonałam TPO, TG I niby są wysokie, ale każdy lekarz mówi inaczej , jeden ablacja,następny,że rytmonorm, inny, że to tarczyca i brać letrox, ja juz nie mam siły, jestem kłebkiem nerwów i leków,odstęp pomiędzy 2 a 3 migotaniem to ok.3 tyg.Anna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności warto zastosować leczenie farmakologiczne.