Stosowanie leków na nerwicę a ryzyko nawrotu lęków

otrzymałam leki na nerwicę, ale w danym momencie czuję się bardzo dobrze, silne lęki i depresja, wrócą przed okresem z hukiem, czy leki zażyte w czasie dobrego nastroju, nie odbiorą mi go w danym momencie? wiem że początki są ponoć trudne?? (otrzymałam paroxinor,propranolol, xanax doraźnie) jak się przygotować na skutki uboczne?

Witam
Leki pozwalają na uzyskanie większego komfortu psychicznego ponieważ mają działanie objawowe. Proponowałabym by rozważyła Pani skorzystanie z psychoterapii. Co prawda tutaj na efekty trzeba poczekać i wymagają one współpracy z terapeutą,własnego wysiłku, ale warto.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak