Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie leków na problemy ze snem

Witam.biore fevarin 50mg 2 razy na dobe i pernazinum 25mg 2 razy po 2.lekarz dolozyl mi valdoxan a w ulotce i na internecie pisze ze nie wolno go brac razem z fevarinem.co robic?wizyta dopiero w marcu.mial to byc lek na problemy ze snem.moze sprobowac'melatoniny bez recepty?mozna z tymi lekami?co robic?
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Warto poprosić lekarza o dodatkowa wizytę ub skonsultować się telefonicznie ( w wielu przypadkach jest to możliwe) i wyjaśnić sprawę. Lekarz, który lek zapisał będzie potrafił rozwiać wątpliwości lub - jeśli nie wiedział o przyjmowanych lekach- będzie mógł zmienić zlecenie. To ważne zarówno, by nie miała Pani wątpliwości co do farmakoterapii, jak i by lekarz wiedział o wszelkich zmianach w przyjmowaniu leków.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
umów wizytę 0

Dzień Dobry Pani,

Melatonina jest lekiem naturalnym, według mnie jak najbardziej można ją włączyć. Jednak proszę skonsultować to z lekarzem, może o to Pani zapytać telefonicznie.

Życzę Pani Dużo Dobrego, Irena Mielnik-Madej

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety