Stosowanie leków na problemy ze snem

Witam.biore fevarin 50mg 2 razy na dobe i pernazinum 25mg 2 razy po 2.lekarz dolozyl mi valdoxan a w ulotce i na internecie pisze ze nie wolno go brac razem z fevarinem.co robic?wizyta dopiero w marcu.mial to byc lek na problemy ze snem.moze sprobowac'melatoniny bez recepty?mozna z tymi lekami?co robic?

Warto poprosić lekarza o dodatkowa wizytę ub skonsultować się telefonicznie ( w wielu przypadkach jest to możliwe) i wyjaśnić sprawę. Lekarz, który lek zapisał będzie potrafił rozwiać wątpliwości lub - jeśli nie wiedział o przyjmowanych lekach- będzie mógł zmienić zlecenie. To ważne zarówno, by nie miała Pani wątpliwości co do farmakoterapii, jak i by lekarz wiedział o wszelkich zmianach w przyjmowaniu leków.

Dzień Dobry Pani,

Melatonina jest lekiem naturalnym, według mnie jak najbardziej można ją włączyć.
Jednak proszę skonsultować to z lekarzem, może o to Pani zapytać telefonicznie.

Życzę Pani Dużo Dobrego,
Irena Mielnik-Madej