Stosowanie leków na schizofrenię i diagnoza choroby

Witam choruję na schizofrenie mam takie pytanie czy leki będę musiał brać do końca życia? i jeszcze jedno byłem ostatnio u lekarza zapytać czy jestem dobrze zdiagnozowany na co lekarz odpowiedział że po mnie widać chorobę na jakiej zasadzie on to zauważył?

Witam,
z tymi pytaniami najlepiej udać się do lekarza, który Pana prowadzi. Jest on zaznajomiony z Pana sytuacją i informacje od niego uzyskane będą bardziej wiarygodne, niż od specjalistów stąd, którzy Pana nigdy nie widzieli. Warto zapytać się lekarza co miał na myśli mówiąc, że po Panu widać chorobę.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Mgr Joanna KoĹodziejczyk

Myślę, że te pytania są do Pana lekarza. Zachęcam by Pan z lekarzem rozmawiał o swoich wątpliwościach i stosowanych metodach leczenia.