Stosowanie leków na szumy w uszach

Mam szum w prawym uchu. Szum rozpoczą się po zapaleniu ucha zewnetrznego. Błona zmaskerowanaPodano Duomox i Cetraxal. Niestety nie pomogło,ale wyleczyło ucho. Tympanometria ok, lekko obniżona w chorym uchu. Audiometria na 2 badania jedno było ok, drugie 20 db na 4kHz gorsze w uchu szumiącym. Szumy słabną rano. Nasilają się ok godz 18. Obecnie biorę cynaryzynę oraz polvertic dodatkowo loratydyna i krople do nosa. Są momenty gdy szumu nie słyszę, a czasami nie da się ogl. telewizji. Rezonans Mag ok

Skończ z antybiotykami bo Ci uszkodzą jeszcze coś. Bierzesz 2 leki takie same na alergię-cynaryzynę i loratadynę kto to Ci przepisuje? Polweretic to na uszkodzenie ucha wewnętrznego u starszych ludzi. To ucho to trzeba po prostu najpierw dobrze oczyścić,wypłukać a potem go zbadać audiometrycznie.