Stosowanie leków na zaburzenia depresyjno-lękowe i niedoczynność tarczycy a chirurgiczne usuwanie ósemki

Od pół roku spożywam Trittico 150 mg na noc oraz Pregabalinę 150 mg 3 razy dziennie (zaburzenia depresyjno-lękowe), ponadto od 2 lat biorę także Letrox 75 mg (na niedoczynność tarczycy). W poniedziałek mam zaplanowany zabieg chirurgicznego usuwania ósemki. Czy są jakieś przeciwwskazania związane z lekami, które biorę?

Na pewno warto poinformować lekarza o przyjmowanych lekach. Uspokoi Panią, wesprze, a także dostosuje późniejszą farmakoterapię.