Stosowanie leków na żółtaczkę

w internecie wynalazlam nowy lek na zoltaczke z wirusem zapaleniu watroby typu b o nazwie tenofowir i entekawir choruje na zoltaczke od kilku lat jest mozliwosc wykupienia tego lub tych obu lekow i po ile sa one sa wylacznie na zamowienie jaki lekarz je wypisuje .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane leki są dostępne jedynie na receptę. Nie można ich stosować bez zalecenia lekarza.