Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie leków po ugryzieniu przez psa

Witam,17 grudnia ugryzł mnie pies na przedramieniu.Na sorze otrzymałam 1 pomoc.Brałam 2 antybiotyki,zastrzyki przecizakrzepowe,reka dużo się polepszyła,jednak w około rany miałam jakby guzek pod skórą dość niereularny krztałt,chirurg nożyczkami wyciągnał mi narośl zapalna z osoczem ale mimo to mam nadal wyczuwalne nieregularne coś pod skórą dość rozległe.Ręka mnie rwie gdy ruszam kciukiem,i czuję jakby mrówki do łokcia gdy ruszam małym palcem.czy to samo minie?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Sądzę że na sorze sprawdzono czy nie zostały uszkodzone struktury wewnątrz kończyny ( nerwy, tętnice, kości), teraz tylko wygojenie wymaga czasu. W razie niepokoju sugeruję kontrolę u chirurga. Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety