Stosowanie leków Procto Hemolan i Clotrimazolum a starania o dziecko

Witam, Na początku tego cyklu miesiaczkowego stosowalam przez kilka dni Procto Hemolan w kremie (żylak zewnętrzny) oraz Clotrimazolum w płynie, z powodu zakażenia grzybiczego skóry. Na ulotce tych leków przeczytałam, że podczas gdy planuje się ciążę podczas stosowania tych leków, należy skonsultować się z lekarzem. Czy oznacza to, że powinnam przerwać starania o dziecko na jakiś czas pomimo zaprzestania używania tych leków, czy mozna kontynuować starania o ciążę w bieżącym cyklu? pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może Pani kontynuować starania w tym cyklu.

Pozdrawiam.