Stosowanie leków przeciwbólowych

witam mam pytanie jak liczyc dobe jesli chodzi o tabletki przeciw bolowe wczoraj o 10 wzielam apap potem o 15 apap o 19 ibumprom i o 0.00 ibuprom a dzis o 8 ibuprom,czy moge wziasc dzis jeszcze tylko jedna tabletke czytajac z ulotki ze 6 tabl na dobe?

Lek. Tomasz Budlewski

a co boli? byc moze lepiej udac się do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.