Stosowanie leków przeciwbólowych po leczeniu stomatologicznym

Dzień dobry, miałem dziś zatruwany ząb. Po wizycie wziąłem zgodnie z zaleceniem IMBUM Forte bo lekarz uprzedzał, że może boleć. Mam też od tego samgo lekarza zapisany Cataflam 50 "jakby było gorzej". IBUM Forte daje mi nic albo niewiele bo ledwo daję radę z bólu, nawet napisanie tego to wyczyn :( Moje pytanie jest następujące: po ilu godzinach od zarzycia IBUM Forte mogę zarzyć Cataflam 50? Dziękuję za pomoc, pozdrawiam

Sięgając po tabletki przeciwbólowe, powinniśmy kierować się rozsądkiem.Postaraj się ponownie skonsultować ze swoim lekarzem,a jeżeli to jest teraz niewykonalne możesz po 4 godz. wspomóc się lekiem z recepty.

Witam serdecznie,
Najlepiej skonsultować się ze swoim lekarzem, jednak w przypadku braku możliwości kontaktu, po odczekaniu 4-6 godzin od momentu zażycia IBUM Forte może pan zażyć Cataflam zgodnie z zaleceniami swojego lekarza.