Stosowanie leków przeciwdepresyjnych a nudności i zawroty głowy

witam. mam problem od kilku miesiecy zle sie czuje mam zawroty głowy nudnosci nie chce mi sie jesc cisnienie skaka mi. Byłam na pomocy dorazniej stwierdzili ze mam nerwice. Poszałam do psychiatry przepisał mi leki depresyjne brałam je 3 dni zle sie czułam po nich nie mogłam wstac łózka poszałam drugi raz zmienił mi i po tych co biore jeszcze gorzej sie czuje. nie wiem co mam juz robic.prosze o pomoc

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,

przede wszystkim proszę się uspokoić. Z lekami jest tak, że czasem potrzeba czasu by dobrać odpowiednie dla Pani. Trzeba pójść jeszcze raz do lekarza i opisać dokładnie swoje objawy, także te po lekach. Może Pani też skorzystać z psychoterapii, która pomoże złagodzić objawy.

Pozdrawiam
Ewa Czernik