Stosowanie leków przeciwpadaczkowych i guzek pod sutkiem u wcześniaka

Witam. Córka ma rok i osiem miesięcy. Jest wcześniakiem urodzonym 3 miesiące przed czasem. Od jakiegoś czasu małej podawane są leki przeciwpadaczkowe działające na wątrobę. Próby wątrobowe nie wyszły dobrze. Pod sutkiem wyczuwalny jest wyraźny guzek. Czy może mieć to jakikolwiek związek ze stanem wątroby? Cóż by to mogło być innego niż nowotwór?

Powinien to zobaczyć pediatra , u niemowląt czasem pod wpływem hormonów matki powstaje powięszenie gruczołów piersiowych które stopniowo zanikają , może też być to niewinny gruczolak i wtedy trzeba zgłosić się do onkologa na USG , i badanie palpacyjne, .