Stosowanie leków przeczyszczających na odchudzanie

witam , mam 18 lat waze 52kg i wzrostu posiadam 1.65 niecałe... od niedawna się probóję odchudzać... jeszcze w listopadzie ważyłam około 62kg , gdzie 7 msc pózniej 52 ... bardzo sie przejmuje swoja wagą... nie potrafie na siebie patrzec.. czuje sie taka , beznadziejna , gruba , brzydka ...więc nie dawno wpadłam na pomysl aby wymuszac wymioty , i kupilam sobie leki przeczyszczajce alax czy jakos tak... rodzina ,znajomi pytaja mnie co robie ze tak szybko chudne...

Dzień dobry,

Proszę poszukać w swojej okolicy psychologa lub psychoterapeutę i skorzystać z osobistej konsultacji.

Proszę nie wyniszczać tak swojego organizmu. Tabletki oprócz tego, że rujnują zdrowie tak naprawdę nie załatwiają problemu. co będzie jak je Pani przestanie zażywać? Warto skonsultować się z dietetykiem i psychologiem, pomogą Pani z dietą i poprawą samooceny.