Stosowanie leków w infekcji dróg moczowych

Pilne!W badaniu posiew z dróg mocz- pł wykryto u mnie liczne kolonie Candida parapsilosis(***).Obecnie czekam na zabieg histero 23 grudnia.Lekarz ginekolog(prywatny)zalecił mi dopoch gynazol w sztyfcie i Flukonazol150 6x 1 tab co tydzień (doustnie).Gynazol wziełam 25,11. Lekarz gin z przychodni zalecił mi doustnie Mykosyst200 2x 1 tab co drugi dzień i dopoch.Pimafucin 6X1 glob . Czy po Gynazolu mogę użyć teraz Pimafucin dopoch i ktory lek z flukonazolem zażyć zważywszy na termin histeroskopii.

Aleksander Ropielewski

Proszę się trzymać zaleceń albo lekarza z przychodni, albo prywatnego i nie mieszać schematów terapii. Nie ma sensu podwójne leczenie na tą samą chorobę.