Stosowanie leków w leczeniu padaczki a skuteczność tabletek antykoncepcyjnych

Czy tabletki na padaczke levetiracetam pharmawiss (dawka rano - 500mg, wieczorem 500mg) zmniejszają skuteczność leku antykoncepcyjnego Vibin? Poinformowałam swojego ginekologa o braniu innych tabletek, więc wziął pod uwagę to że biorę inne leki, lecz chciałabym się zapytać o inne opinie, są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne mówił też, że po 14 dniach mogę dopiero bezpiecznie współżyć. Czy podczas okresu mogę zacząć brać tabletki anty?

Zasady przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych proszę omówic z ginekologiem. Tabletki by były skuteczne należy przyjmowac ściśle wg zasad i jakiekolwiek odstępstwa zmniejszają ich skutecznośc.