Stosowanie leków wziewnych przy astmie

Witam czy przy astmie, zaznaczę ze dopiero zaczęłam sie na nią leczyć zażywam leki wziewne , mogę byc osłabiona bez siły czasami, zły humor i np czasami mi sie zdąży ze poprostu czuje w gardle jakby mi ktoś na ułamek sekundy odcinał dopływ powietrza zdarza mi sie to czasami gdzy sie nachyle lub gdy poprostu siedzę, Likijskie przyjmuje to pulmoterol rano i wieczorem oraz milionie rownież rano i wieczorem a także asmenol na wieczór

Lek. Tomasz Budlewski

A czy odczuwa Pani duszność? Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.