Stosowanie leków Xarelto 20, Prestarium 2,5 i Vivace

Witam serdecznie. Przyjmuję Xarelto 20 i Prestarium 2.5. Właśnie skończył mi się lek prestarium i mam w domu Vivace, które przyjmowałem wcześniej. Czy mogę wziąć zamiast prestarium Vivace?- jestem po za miejscem zamieszkania i nie mam możliwości wypisania recepty. Po Vivace czułem się dobrze jednak nie wiem czy Vivace i Xarelto nie wedą w interakcję? Dziekuje i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Prestarium i Vivace zawierają inne substancje czynne, sugeruje udać się do nocnej i swiątecznej pomocy lekarskiej po receptę.
Pozdrawiam