Stosowanie leków ziołowych przy kuracji Xarelto

Jestem w trakcie infekcji wirusowej, jednak ani lekarz domowy ani farmaceuta nie potrafią mi powiedzieć czy mogę stosować np. syrop z lipy przeciwgorączkowo, syrop prawoślazowy, tabletki do ssania tymianek i podbiał, herbatka z czarnego bzu, miód manuka. Czy powyższe leki wchodzą w jakieś niekorzystne interakcje z lekiem Xarelto, który biorę codziennie w dawce 20mg

Piotr Pilarski

Nigdy nikt nie odnotował interakcji między tymi preparatami.

Pozdrawiam.