Stosowanie leków Zolaxa a ciąża

jestem w 16tc, od 16stego roku zycia przyjmowałam leki antydepresyjne ZOLAXA 0,5mg.przez 5 lat.. od 2011 roku musiałam wznowić kuracje... o ciąży dowiedziałam się w 7tygodniu- lekarz przerwał kuracje. czy przyjmowane leki mogły w jakiś sposob zaszkodzić mojemu dzidziusiowi?

tak, mogły.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień Dobry Pani,

Dobrze, że Pani przerwała zażywanie leków.

Zachęcam Panią do relaksacji, jogi dla kobiet w ciąży, umiarkowanej aktywności fizycznej, do suplementacji, do 8-godzinnego i systematycznego snu.

Życzę Pani i Dzidziusiowi uśmiechu i pozytywnych myśli, a wszystko będzie dobrze.
Irena Mielnik-Madej