Stosowanie leku Acard w 21. tygodniu ciąży

Witam chciałam się poradzic innego lekarza czy przepisany lek Acard w 21 tyg ciązy nie zaszkodzi dziecku bo rózne opinie czytam a ciąza przebiega znakomicie bez zadnych zastrzezeń.proszę o poradę bo sceptycznie do tego podchodze aby nie zaszkodzic dziecku.

Ten lek został zaordynowany z jakiegoś powodu,ale o tym Pani nie wspomniała,trudno więc oceniać zasadność terapii Acardem.