Stosowanie leku Aknenormin

Witam, Leczę się lekiem o nazwie "Aknenormin" Czy wy dermatolodzy jesteście za tym żeby przekroczyć te 120mg/kg ciała? Czy jak wezmę około 100mg to będę miał większe ryzyko na nawrót choroby? Myślę że dobrze reaguje na tą kurację bo dziś mija 67 dzień z kuracja i prawie od tygodnia żadnej zmiany nie zobaczyłem. Pozdrawiam Serdecznie ;)

Badania kliniczne, prowadzone na tysiącach pacjentów wykazały, że dawka kumulacyjna izotretinoiny 120-150 mg/kg masy ciała w największym stopniu zabezpiecza przed nawrotem zmian trądzikowych po zakończeniu leczenia. Zachęcam do kontynuacji leczenia.