Stosowanie leku Alventa a szerokie źrenice

PROSZE o szybka porade! chodzi o to iz od 3dni przyjmuje lek alventa 150mg ale dziele na pol bo tak zalecil doktor no i problem w tym ze po tych lekach mam strasznie duze zrenice,problemy w przelykaniu cos strzela,pyka na krtani i jestem zbyt pobudzony, czy to wymaga natychmiastowego zgloszenia sie do lekarza???

Lek. Tomasz Budlewski

Tak Proponuje jak najszybciej udać się do lekarza prowadzącego.