Stosowanie leku Amitrypilna z lekiem Sertragen

witam biore amitriptyline 10 mg na leki ale nie widze poprawy czy moge brac razem z amitriptyline 10mg z sertagen 50 mg czy mi to nie zaszkodzi prosze o odpowiec bo nie daje rady jusz z tymi lekami

Po drugie oba leki mimo, że przeciwdepresyjne nie są równoważne i ich stosowanie jest ściśle określone.
Po trzecie z zasady nie łączy się leków przeciwdepresyjnych.
Po czwarte traktuje Pani leki jak kolorowe landrynki. O leczeniu musi decydować lekarz a nie internet i Pani własna wola !!!!! Nie muszę dodawać, że skutki takiego postępowania mogą być opłakane.