Stosowanie leku Andepin przy lekkiej depresji i stanach lękowych

witam mam lekka depresje i stany lekowe psychiatra wypisala mi Andepin w piatek minie 2 tyg jak go biore ale czuje sie nie najlepiej,tak jakby objawy sie nasilily dzwonilam do doktorki powiedziala mi ze po 2 tyg bedzie juz lepiej. czy mina mi te objawy czy musze zglosic sie do innego lekarza?

Pozdrawiam serdecznie i

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza