Stosowanie leku Asamax500 a podwyższony poziom żelaza

Witam .Mój syn ma 15 lat od1,5 roku bierze ASAMAX500 po 6 tabletek dziennie ,w obecnej chwili ma podwyższone żelazo (209) i WBC(3,5) bardzo mnie to martwi ,czy to może być skutek brania tych leków .Wizxytę u gastrologa mam dopiero w styczniu 2016.Bardzo proszę o poradę

Mało prawdopodobne aby podwyższony poziom żelaza był związany z przyjmowaniem Aamaxu. Należałoby zbadać wszystkie parametry gospodarki żelazem, a nie tylko jego poziom w surowicy. Doradzałbym konsultację u doświadczonego gastroenterologa. Więcej na naszej stronie www.melitamedical.pl