Stosowanie leku Asentra a starania o ciążę

Leczę nerwicę, od czterech miesięcy przyjmuję asentrę (125 mg) oraz Trittico CR 75 mg (źle śpię).Odstawiam estazolam (przyjmuję pół tabletki raz na trzy dni z zamiarem całkowitego odstawienia).Czy Po odstawieniu estazolamu i Trittico mogę , mimo przyjmowania Asentry, starać się o dziecko? Jakie jest ryzyko wad płodu podczas przyjmowania tego leku?Bardzo dziękuję za pomocne wskazówki.

Witaj,
co do leków,prosze zasięgnąć opinii ginekologa lub lek.prowadzącego,natomiast jeżeli jest to problem związany czasowo z planowaniem ciąży,namawiam Panią do kontaktu z wybranym terapeutą i rozmowy o tym,czego się Pani naprawdę boi oraz podjęcia ew.pracy terapeutycznej nad problemami.Ciąża pod wpływem lęku jest złym duetem.
Pozdrawiam i zapraszam