Stosowanie leku Asertin przy kłopotach ze snem

Dzień dobry! Lekarz przepisał mi Asertin 50mg, który przyjmuję od czterech dni rano. Wcześniej przez krótki czas brałem Alpragen 0,5 mg, który przynosił częściową poprawę. Potrzebuję działania rozluźniającego mięśnie, którego nie daje Asertin, ponadto po tym leku mam kłopoty ze snem. Czy mogę prowadzić terapię, stosując oba leki jednocześnie, np. Asertin - rano, a Alpragen - wieczorem? Niestety wyjechałem i nie mogę się obecnie poradzić lekarza prowadzącego. Pozdrawiam serdecznie

Mgr Joanna Szmitka-Ĺuszczyk

Witam

Bez konsultacji z lekarzem odradzam wprowadzania na własną rękę takich poważnych leków.
Proszę skontaktować się z lekarzem ustalającym leczenie - choćby telefonicznie. Tylko w ten sposób uzyska Pan rzetelną odpowiedź.

Pozdrawiam
Asia Szmitka-Łuszczyk

WItam, nie zalecam środków nasennych w ogóle.
Najlepiej w tym przypadku poradzi psychoterapia antystresowa i rozluźniająca jjak np . Jacobson - progressive muscle relaxation. Na mojej strone znajdzie Pani też specjalistyczne nagrania terapeutyczne na bezsseność.
Pozdrawiam miło i życzę zdrowia