Stosowanie leku Atenolol z powodu nerwicy lękowej serca

zazywam lek atenolol od 14 lat poniewaz mam nerwicwe lekowa serca a takze setalof teraz dowiedzialam sie ze jestem w ciazy okolo 1 miesiaca bez tych lekuw nie funkcjonuje muj organizm zdenerwowanie powoduje skok cisnienia a tak ze leki sie nawracaja 2006 roku leczylam sie na nerwice lekowa serca i mialam sila depresje strach przed wszystkim kolatanie serca wiem gdy odstawie leki to leki po 2 tygodniach nie brania tych lekum choroba ma nawroty

Dzień Dobry Pani,

Proszę z troską zadbać o siebie i dziecko.

Zachęcam Panią do podjęcia terapii, która pomoże Pani dotrzeć do przyczyny Pani objawów - a nie powoduje skutków ubocznych.

Skutkiem ubocznym dla Pani, byłaby poprawa codziennego funkcjonowania.
I proszę wprowadzić zmiany na korzyść odpowiedniej diety, aktywności fizycznej, snu, regeneracji sił i sprawiania sobie małych przyjemności.

Bo teraz Pani jest najważniejsza dla samej siebie.

Życzę Pani zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej