Stosowanie leku Bactrim u 2-miesięcznego dziecka

Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć czy dla mojego 2 -miesiecznego dziecka zastosowani leku Bactrim przy wykryciu w kale bakteri enterobacter aerogenes jest dobrym i bezpiecznym pomysłem czy są jakieś bezpieczniejsze leki, w/w lek ma niepokojąco dużo działań ubocznych

Piotr Pilarski

Wszystkie leki mają wiele różnych objawów ubocznych jednak nie świadczy to o tym, że u Pani dziecka one wystąpią. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza. W razie objawów nie pożądanych zgłosić się do niego ponownie.

Pozdrawiam.