Stosowanie leku Bioxetin przy fobiach społecznych

Witam. Mam fobie społeczną lub zaburzenia lękowe bralem bioxetin przez 2 miesiace ale 0 rezultatu dalej mam lęki, uporczywe myśli, objawy somatyczne itp i olbrzymi dół. Chce odstawić lek. Jak się go odstawia? Stopniowo czy można od razu nie brać i już.. ? Może znają państwo jakiś alternatywny lek na lęk społeczny, nerwicę.

Przede wszystkim, leków nie można odstawiać samemu. Jeśli nie widzi Pan poprawy, proszę się skontaktować z psychiatrą, który przedyskutuje z Panem sposób odstawienia leków, ale możliwe, że zwiększy dawkę lub zmieni lek na inny. Dodatkowo, leczenie fobii społecznej i nerwicy, powinno przebiegać drugim torem - psychoterapeutycznym. Proszę się zastanowić nad terapią.

-------------------------------------------------------------------------
Znajdź mnie tutaj:

http://www.psycholog-pisze.pl

http://www.psycholog-pomaga.pl

Witam,

leki można odstawiać tylko za zgodą lekarza i pod jego opieką. Pomocna przy leczeniu tego typu zaburzeń jest psychoterapia, do której zachęcam.

Pozdrawiam
Ewa Czernik