Kobieta , 27 lat Miałam wynik prolaktyny 12 ng/ml a po MTC 245, lekarz przepisał mi dziś Bromergon na 4 m-ce po pół tabletki 2xdziennie. Po tym czasie mam przyjść i powiedzieć jak wyglądają cykle, czy się uregulowały. Nie wspomniał jednak o skutkach ubocznych, o których teraz czytam, tylko, żebym po 1. dawce przez pół godziny na wszelki wypadek nie wychodzila z domu. W październiku mam ślub i wesele. A przy tym leku alkohol niewskazany.Jak rozwiązać tę kwestię?Ślub bierze się raz w życiu.Przerwać lek na te 2dni?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.
  • Leki – Lekiem określa się każdą substancję wprowadzaną do organizmu w celu uzyskania określonego efektu terapeutycznego lub zapobiegania chorobie. Pojęciem leki określa się zarówno preparaty pochodzenia naturalnego, jak i syntetycznego oraz substancje stosowane w celach diagnostycznych (np.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Endometrioza - definicja, przyczyny, klasyfikacja, objawy, diagnostyka

Nowy lek na endometriozę

Zarejestrowano pierwszy od 21 lat nowy lek na endometriozę. Wykazuje on taką samą skuteczność jak poprzednik, jednak w przeciwieństwie do niego nie powoduje uciążliwych skutków ubocznych. Co to jest endometrioza? Endometrioza jest chorobą, która dotyka...