Citaxin a nerwica

Witam mam nerwice i dostałem lek Citaxin czy jakby zaczęło bic mi serducho bardzo szybko to mogę brac lek propranolon w czasie kiedy bym brał ten Citaxin? Czy lepiej leku Citaxin nie łączyć z innymi? Mam obawy, bo kiedyś przez niewłaściwe połączenie leków miałam duży problem. Jak to wygląda w przypadku leku Citaxin? Zastanawiam się czy ten środek może powodować jakieś efekty uboczne, typu otępienie, senność itp. Czy można po tym bezpiecznie prowadzić samochód czy istnieje ryzyko, że mogę doprowadzić do jakiegoś niebezpiecznego wypadku? I jeszcze jedna kwestia. Czy lek Citaxin można łączyć z alkoholem? Nie piję dużo, ale lubię od czasu do czasu wypić kieliszek wina albo trochę nalewki, pomaga mi to też na moje dolegliwości nerwicowe. Czy to jest bezpieczne? bardzo proszę o informacje w tej sprawie i z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam, propranolol jest lekiem działającym na zaburzenia rytmu serca ale czy zamiast brać kolejny preparat nie byłoby lepiej spróbować się uspokoić np przy pomocy treningu relaksacyjnego? Sugeruję zainteresowanie się tego rodzaju technikami uspokajania swoich nerwicowych reakcji. Pozdrawiam