Stosowanie leku Concor na problemy z ciśnieniem tętniczym

Mam pytanie dotyczące ciśnienia tętniczego. Zazwyczaj moje pomiary mieszczą się w granicach 120/80, 110/70 bywają niższe. Ze względu na tachykardię (90 do 100 na minutę) od miesiąca przyjmuje Concor co 1,25mg. Mam aktualne badania krwi,cukru,norma, w moczu ketony.Od pewnego czasu obserwuje dziwna rzecz z ciśnieniem. Gdy po południu kładę się by chwilę się zdrzemnać wyrywa mnie ze snu po krótkiej chwili dreszcze, jest mi zimno a moje ciśnienie rośnie do 142/80,137/90.Co to może być?

Piotr Pilarski

Może cierpi Pani na obturacyjny bezdech senny. Sugeruję zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.