Stosowanie leku Depralin 20 mg na depresję

Choruje na depresję.Tydzień temu lekarz zmienił mi leki na Depralin 20mg. Czuję się strasznie, w zasadzie nie śpię, nie jem. Nie mam sił by cokolwiek zrobić. Wczoraj do głowy przychodziły mi myśli by sobie coś zrobić by tylko nie cierpieć, pociąg, most cokolwiek by to się skończyło. Nie chcę umierać ale nie mam już sił by tak dalej żyć. Na ten moment terapeuta wypowiedział się, że nie jest w stanie ze mną pracować. Czyli co teraz?

Witam. Pisze Pani, że stosowane przez Panią środki zawodzą (po zmianie leków czuje się Pani gorzej, terapeuta nie jest w stanie z Panią pracować), a Pani czuje się coraz gorzej, do tego stopnia, że myśli samobójcze są bardzo wyraźne. Proszę potraktować te sygnały z ciała poważnie - proponuję udać się jak najszybciej do szpitala. Opieka i wsparcie specjalistów w połączeniu z farmakoterapią może Pani pomóc wyjść z tej trudnej sytuacji.

Witam

wierzę, że taka sytuacja wydaje się trudna do zniesienia tak samo jak wierzę, że nie wiadomo "co teraz".... to dobre pytanie "co teraz"?! Zmiana leku, mogła przyczynić się do naruszenia równowagi o jaką Pani zabiega przy pomocy psychoterapii i farmakoterapii. Mam przekonanie, że warto byłoby właśnie w tym momencie zadbać o to by dobrano odpowiednie leki, warto byłoby dać sobie nieco czasu na to by lek zaczął działać, by cierpienie z którym Pani tak walczy, zmalało! Te trudne chwile może Pani przetrwać na oddziale, dając sobie trochę czasu, pozwalając cierpieniu zmniejszyć się a sobie dając troskę i to wszystko co na tę chwilę może Pani sobie dać. Taki moment na zaopiekowanie się sobą jest potrzebny i tylko Pani może go sobie przekazać, jak najcenniejszy dar. Terapię można wznowić po powrocie ze szpitala.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571