Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 3 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie leku Duac i czerwone plamki po zmianach trądzikowych

witam,stosuje lek Duac od ok 3 tygodni. Po zmianach trądzikowych zostały mi jedynie czerwone plamki i nie wiem, czy stosować ten lek w dalszym ciągu na tego typu ''ślady''. Dodam, iż skóra łuszczy się i jest lekko zaczerwieniona oraz, że dodatkowo stosuję Atrederm.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Genetyka w łysieniu plackowatym

Czerwone zmiany po zmianach tradzikowych to małe blizenki. Trzeba je natłuszczać. Stosować krem np bioderma sebium. Niestety ślady w przyszłości mogazostać oraz wymagać zabiegów laserowych. Ewa Rybicak

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy