Stosowanie leku Duac i czerwone plamki po zmianach trądzikowych

witam,stosuje lek Duac od ok 3 tygodni. Po zmianach trądzikowych zostały mi jedynie czerwone plamki i nie wiem, czy stosować ten lek w dalszym ciągu na tego typu ''ślady''. Dodam, iż skóra łuszczy się i jest lekko zaczerwieniona oraz, że dodatkowo stosuję Atrederm.

Ewa Rybicak