Stosowanie leku Esmya a alkohol

czy podczas stosowania 'esmya ' można pić alkohol?? nie mam na myśli upajania się alkoholem, a okazyjny drink/ lampka wina?? jak jest z innymi lekami? suplementami diety (magnez potas wapno witamina D3)?? stosuję również lek odpornościowy (groprinosin 3x dz.) czy nie wpływają na siebie, czy taka mieszanka jest bezpieczna dla mojego organizmu???

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że jeżeli lek jest stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza i na jego polecenie to nie powinien wchodzić w interakcje z przyjmowanymi lekami. Co do alkoholu odradzam.