Stosowanie leku Euthyrox a zimne poty, bezsenność i wypadanie włosów

Witam lecze sie na tarczyce juz 4 lata. biore euthyrox 50 tsh na poziomie 1,1. po tabletkach przed leczeniem 3,5. Czuje się coraz gorzej. Endokrynolog twierdzi ze to niezbedne. mam zlewne poty bezsennosc i garsciami wypadaja mi wlosy. estro, prog fsh w normie. lekarz twierdzi ze musze to zazywac na niedoczynnosc. Ale jak mam brac leki ktore uprzykrzaja mi zycie bo zle sie po nich czuje. Przeciez lek powinien pomoc nie szkodzic. Czy nalezy to zazywac nie zważajac na skut uboczne? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje konsultację z innym endokrynologiem. Przedstawione objawy rzeczywiście sugerują , że należy zmodyfikować tok leczenia.