Stosowanie leku Ismigen u dziecka

Witam! Dziecko ( 4,5 roku )od 6.12.2014 jest na antybiotyku ( ceclor i 2 butelki ospenu ) dzis jest 3.01.205 i znów czerwone gardło i bolące....laryngolog zapisał nam ismigen. Czy występują jakiej skutki uboczne tego leku, czy dziecko przy nim może uczęszczać do przedszkola? Jak można inaczej podawać ten lek.....1 tabletkę trosze possał i połkał. Dziękuję. Dodam ze synek ogólnie mało co choruje. Przed 6.12.2014 ostatnio antybiotyk bral z okresie złobka ( 1,5 roku temu ).

Witam,
proponuję stosować się do zaleceń lekarza i przyjąć ten lek.
Może znacznie wpłynąć na poprawę stanu zdrowia dziecka i zapewnić mu odpornośc na kolejne infekcje.
W czasie przyjmowania preparatu dziecko może chodzić do przedszkola.

Pozdrawiam serdecznie!