Stosowanie leku Izotek na zmiany skórne

Witam, połowa kuracji lekiem Izotek - 5 msc, przyjęto 6g, dawk. 50mg/88kg, trądzik był łagodny/umiark. i łojotok. Proszę o ocenę zmian na skórze twarzy - link - http://zapodaj.net/ebbdab064c9e7.jpg.html - nigdy nie miałem takiego trądziku nawet przed kuracją, czy to jest tzw. wysyp? Obecnie stosuje tylko Cetpahil, co mogę jeszcze stosować aby te zmiany ustąpiły? A może powinienem przestać stosować lek? Zmiany pojawiły się nagle 3 dni po wizycie u lekarza, nie stać mnie na wizytyco tydzień 200.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Nie sądzę, aby lekarz ponownie przyjął pieniądze.