Stosowanie leku Izotek przez długi czas

Dzień dobry, pytanie do dermatologa. Leczenie Izotekiem, przyjmowanie 20mg/doba (4 msc) -druga kuracja (po 3msc przerwy), kolejny dermatolog. Wyniki krwi podczas 1 kuracji przy dawce 50mg/dzień idealne. Moja waga 92. Czy spotkali się państwo lekarze z takim podejściem terapia będzie trwała bardzo długo i jest inna niż zaleca instrukcja leku. Branie leku jednak mnie ogranicza - unikanie słońca, pielęgnacja skóry, złe samopoczucie - efekty słabe. Długość kuracji mnie przytłacza, 1,5 roku zabrane.

Lek. Tomasz Budlewski

sadzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proponuje ponownie udac się do lekarza dermatologa.